Karasu Satılık Daire ve Emlak

Karasu Satılık Daire ve Emlak

Karasu Satılık Daire ve Emlak durumu – Karasu’ya yatırım yapmak kârlı mıdır ?

Sakarya’nın sanayiye yönelik üretim yapılan ilçesi Karasu, Proje Bazlı Teşvik Sistemi’nden aldığı 5 milyar TL’lik yatırım, açılan Karasu Limanı ve yılsonu hizmete girecek Kuzey Marmara Otoyolu ile değerli bir yatırım merkezi olarak öne çıkıyor. İlçede arazi fiyatları metrekare bazında kendini 1 ile 3 yıl arasında amorti ediyor.

Sakarya’nın Karasu ilçesi, kapsamlı projeler ve verilen teşviklerle yatırımcılar için artık daha cezbedici ; Stratejik konumu, hızla gelişen sanayisi ve doğal güzelliğiyle ilçe, hem iş dünyası hem de turizm sektörü için ilgi çekici bir bölge. Karasu’da bugün, savunma sanayi başta olmak üzere ulaşım araçları ekipmanları ve hammadde üretimi yapılıyor. Ancak bölge, mevcut sanayi üretim hacmini çok daha yukarıya taşıyabilir.

Teşvik Sistemi’nden yararlanan 23 projeden 5’i burada

Proje Bazlı Teşvik Sistemi ’nden yararlanan 23 projeden 5’inin bulunduğu ilçe, 5 milyar TL’lik yatırım aldı. Hizmete açılan Karasu Limanı, yıl sonunda açılacak Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerle ilçenin ticaret hacminin 40 milyar TL artması bekleniyor.

İlçe hem denizden hem karadan dünyaya bağlanıyor

Verilen teşvikler sayesinde Türk yatırımcıların rotalarını Karasu’ya çeviriyor, Sakarya’nın dünyaya açılan kapısı haline gelen Karasu Limanı bölgeyi denizden, Kuzey Marmara Otoyolu ise karadan tüm dünyaya bağlayacak. Bu projeler, bölgenin ticaret hacminin büyük oranda artırılmasına ciddi bir katkı sağlayacak deniyor. Karasuda Satılık Emlak ve Karasuda Yazlık Fiyatları ile ilgili bilgi almak isterseniz genç ve deneyinli ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Sakarya son 5 yılda en çok değerlenen 4. şehir

Türkiye’de Rize ve Kayseri ile birlikte pilot akıllı şehir uygulamalarının gerçekleştirildiği nadir belediyelerden birine sahip Sakarya, İstanbul’a çok yakın olması nedeniyle avantajlı. Karasu da şehrin sahiliyle yazlık konutta tercih ettiği bir bölge. Önemli bir liman ve sanayi kenti olan Kocaeli bölgesinde yer almasıyla cazip olan şehir, Cengiz Topel Havalimanı, İzmit Körfez Geçişi ve İstanbul-Bursa-Balıkesir İzmir Otoyol projesi, Kuzey Marmara Otoyol projesi, Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü, İzmit kent merkezi tramvay çalışması gibi önemli projelerle değerini yükseltiyor.

Karasu bölgesinde birçok Satılık Emlak, Daire ve Arsa bulunmaktadır.

Scroll to Top